Nasadki i urządzenia optyczne

night

Do najpopularniejszych urządzeń optycznych wykorzystywanych przez myśliwych należą lornetki, noktowizory, a także lunety montowane na broń. Wszystkie te narzędzia znacząco ułatwiają obserwację zwierzyny w terenie, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Nowoczesne urządzenia optyczne

Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że co  pewien czas w sprzedaży pojawiają się całkiem nowe urządzenia optyczne. Zaliczyć do nich należy z pewnością nasadki noktowizyjne. Za pomocą uniwersalnych pierścieni nasadkę można w prosty sposób przymocować do lunety. W ten sposób uzyskuje się lunetę wraz z noktowizorem, z której można korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy. Na uwagę zasługuje w szczególności nasadka noktowizyjna pulsar f155, która wyróżnia się znakomitą jakością i świetnymi parametrami optycznymi.

Zalety nasadki pulsar

Nasadka noktowizyjna pulsar f155 to urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Zastosowanie obiektywu o średnicy 50 mm i ogniskowej 50 mm pozwoliło uzyskać zasięg nawet 450 metrów. Nasadka wyposażona jest w nowoczesną cyfrową matrycę o dużej czułości, co wydatnie ogranicza ilość szumów i umożliwia uzyskiwać bardziej wyraźny obraz. Producentowi sprzętu udało się stworzyć przetwornik, który zapewnia znakomitą jakość przy niewielkim zużyciu energii, co sprawia, że nasadka przy całkowicie naładowanym akumulatorze może pracować nawet przez dziewięć godzin. Wbudowane w urządzenie gniazdo microUSB pozwala na podłączenie dodatkowego źródła zasilania w postaci powerbanku. Dodatkową zaletą nakładki noktowizyjnej pulsar f155 jest wbudowany niewidoczny gołym okiem iluminator laserowy o trzystopniowej regulacji mocy, który pozwala na podświetlenie celu znajdującego się nawet w całkowitej ciemności. Dzięki wbudowanemu rejestratorowi wideo każdy myśliwy może nagrywać filmy z przebiegu polowań i odtwarzać je potem na smartfonie, ekranie monitora komputerowego lub telewizora. Do zalet nasadki zaliczyć należy również trwałość, efektowny wygląd, a także niewielkie gabaryty i ciężar.